दमौली– नेपाली कांग्रेसको १४ औं महाधिवेशन अन्तर्गत व्यास १० तनहुँको सम्पूर्ण नेतृत्व सर्वसहमतिबाट चयन भएको छ । सभापतिमा लामो समयसम्म कसरत भएतापनि पार्टी नेतृत्व बसेर सहमति जुटाएपछि सर्वसम्मत रुपमा प्रेमराज मिश्रलाई सभापति चयन गरिएको थियो । सर्वसम्मत चयन हुने वडा समिति एवं क्षेत्रीय प्रतिनिधिहरुको नामावली निम्न अनुसार सार्वजनिक गरिएको छः

 ब्यास १० वडा कार्यसमिति

 सभापति–  प्रेमराज मिश्र

 उपसभापति– चेत बहादुर दरै 

उपसभापति– रमाकान्त ढुंगाना

 सचिव– श्रीकृष्ण आचार्य 

सचिव– ऋषिराम ढुंगाना

 कोषाध्यक्ष– जीवन पाेख्रेल

सहसचिव– गोविन्द बहादुर अधिकारी 

सहसचिव– विशाल गिरी

सदस्यहरु–

 भूमिलाल ढकाल

खिरमाया बि क 

बुद्धि बहादुर बि क

गोपाल गुरुङ 

भोज बहादुर पौडेल

 सोम बहादुर दरै

 प्रेम बहादुर बि क

रमेश गिरी

मोती गुरुङ

शिवराम पौडेल 

शालिकराम शर्मा 

मनबुजा कुमाल

सन्तुमाया गुरुङ 

अर्जुन गुरूङ

निर्मल दरै 

कृष्ण रिजाल

ज्ञानु मिश्र

अशाेक परियार

भक्त बहादुर बि क 

क्षेत्रीय प्रतिनिधिहरु

 खुला तर्फ

 रामचन्द्र पोखरेल

डा. जगदीशचन्द्र पोखरेल

तुलसीराम सापकाेटा

खड्गबहादुर अधिकारी 

चिरञ्जीवी अधिकारी 

उत्तम मिश्र

इश्वर पाैडेल 

खेमराज पोखरेल 

यज्ञप्रसाद शर्मा 

बिष्णु नेपाल

अमर बहादुर कुँवर

दयाराम शर्मा

बल बहादुर शाही

रामदत्त पौडेल 

भोला नाथ पौडेल 

कृष्ण बहादुर पौडेल 

मेघनाथ आचार्य 

हरिभक्त अधिकारी

 खस–अार्य खुला

राजेन्द्रध्यज अधिकारी  

सुनिल रिजाल

 बलराम मिश्र

 खुला महिला तर्फ

 लक्ष्मी परियार 

पतिमाया दरै

 माया राना

 गायत्री पुडासैनी

लक्ष्मी पोखरेल 

अनिता बानिया

बासना कुँवर

 सिता अाेझा

खिरमती मगर

 खस–अार्य महिलातर्फ

 सावित्री तिमल्सेना 

रूका देवी घिमिरे 

उमा बरूवाल क्षेत्री

आदिवासी जनजाति पुरुष

 होम बहादुर राना 

जितबहादुर गुरुङ 

विष्णु बहादुर थापा 

पदम बहादुर दरै 

टीका दरै

 आदिवासी जनजाति महिला

 याम माया कुमाल

 वरुण कुमारी थापा

सुकमाया गुरूङ

देउकुमारी गुरूङ

 दलित पुरुष तर्फ

 डिल बहादुर बि क 

प्रेम बहादुर बि क

 दलित महिला तर्फ 

पार्वती बि क

 अल्पसंख्यक 

विजय बोटे

 नगरमा प्रतिनिधित्व गर्ने 

विकास रिजाल 

रामजी तिमल्सेना 

सूर्यराज मिश्र

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *